Тема
:
Японские клематисы
Показать сообщение отдельно
13.05.2018, 10:56
#
47
Музей
Местный
Регистрация: 13.08.2011
Адрес: Киев, Сольва
Сообщений: 631
Сказал(а) спасибо: 1,610
Поблагодарили 2,748 раз(а) в 415 сообщениях
Re: Японские клематисы
Мій Ісаго розкрився сьогодні вранці.
Посаджений в жовтні минулого року, в листопаді ще й зацвів. Повне сонце, автоматичний полив, мульча.
__________________
Музей на этом форуме больше не живет.
Феи, всем процветания!
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss
(13.05.2018),
Gusenitsa
(13.05.2018),
irina s
(13.05.2018),
Kalina
(13.05.2018),
la_sonate
(13.05.2018),
len4ik8
(17.05.2018),
Nata
(13.05.2018),
natabu
(13.05.2018),
Rimodara
(13.05.2018),
steelbeast
(13.05.2018),
Sveta.R
(15.05.2018),
Zaja
(17.04.2019),
Деметра
(13.05.2018),
ЛилияЛа
(13.05.2018),
Марлена
(13.05.2018),
Фиорентинка
(21.05.2018)
Музей
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Музей