А мені подзвонили вчора з Еко-малини. Замовлення було 18\03. Я сподівалась отримати в квітні. Зараз спека, суша така, що не набігаєшся із шлангом, всі рослини уже давно прокинулись. Коротше, я вже й не хотіла того замовлення, бо викинути тисячу грн, а потім танцювати з поливом і рахувати втрати - якось не хочеться. На сайті недавно з'явилось таке повідомлення
Цитата:
|
Уважаемые клиенты, к сожалению погода в этом году не разрешит отправить все заказы сделанные Вами весной, поэтому некоторые заказы мы сможем и просим перенести на осень с скидкой в качестве извинений!
|
Звонять. Ми можемо відправити ваше замовлення завтра. Я кажу по-перше, третина замовлення мені вже неактуальна, а по-друге я хотіла б перенести замовлення на осінь. Чи можна забронювати мені все те, що є по моєму замовленню, але вислати восени, а не зараз? Мені навіть скидок не треба, просто перетримайте мої рослини, щоб вони не здохли при пересилці чи посадці в +30.
Виявилось, що людина яка збирає замовлення, взагалі не в курсі того, що на сайті написано про переніс замовленнь на осінню відправку.
Коротше, в результаті я так і не дуже впевнена, що моє замовлення заброньоване за мною на осінь, і що всі рослини будуть, і що ціни будуть такі самі.
Не знаю що з цього вийде, спробую в серпні не провтикати і з'ясувати.