Цитата:
Сообщение от Мечтательница
про барбарисы думала,хотела вертикальные)))) а какой сорт красивый в тени,ну чтобы не терял цвет)))
про хосту подумаю)))))
|
Мій досвід напівтіні для барбарисів негативний. Барбарис Bagatel в напівтіні виглядає брудим і невиразним. Виселила його на пусту ділянку . Навіть зовсім без полива під повним сонцем він тепер кращий, ніж на доглянутій клумбі.
Барбарис Марія з весни більш-менш зберігає яскравість. Жовтим не буде, але салатовий. До середини літа він геть темніє. Теж поїде на пусту ділянку.
Не поспішайте.