Користуйтесь, смачного)))
До шашлика у мене завжди вимагають ще подвійну порцію
маринованої цибульки Рецепт, мабуть не оригінальний і не те щоб святковий, але я сиру цибулю не їм, і в салатах теж. А отак мариную і для салатів, і просто до м'яса з грилю. Смачно виходить

колись напхала повну літрову банку, мабуть 5-6 крупних цибулин, так батько поки всі метушились із святковим столом тихенько і непомітно пів-баночки виїв, без нічого

я на свій смак трошки менше оцту даю, десь 70% від рецепту, а іноді і 50, якщо цибуля салатна