04.11.2017, 09:48
|
#72
|
|
Увлеченный
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 392
Сказал(а) спасибо: 3,025
Поблагодарили 2,246 раз(а) в 301 сообщениях
|
Re: свечи
Ажен тобто необовязково купувати готовий гніт?
Бо трохи жаба давить)))) Пересилка того гноту мені дороджче вийде)))) На місці купити немає де
|
|
|