Цитата:
Сообщение от Георгина
Ребята, а до которого можно высаживать клубнику?
Я еще не начинала.
|
Якщо клубника ксд і якщо потрібен врожай -висаджують в липні, серпні. Сорта нсд можна садити за кілька тижнів до морозу.
Ірма посаджена в перших числах серпня зараз вже з ягодами. Саджанці були зкс.