Re: Болезни и вредители хвойных растений
Я не садила ніколи "з комом", але тут на форумі писали, що мішковину треба зняти, а сітку залишити - вона ніби проіржавіти має за кілька років.
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
|