Таня, дякую за відгук!
Продавець (Проксіма) стверджує, що я порушила правила висаджування тим, що познимала мішковину та сітку, а з корінням там все гут. Я не стала сваритися, готова визнати свою помилку. Хочу тільки на майбутнє зрозуміти, як всеж таки саджати та чи допомогла б та мішковина, якщо корені так порублені?
Ну і, звичайно, дуже шкода нашої з сім'єю праці, бо доведеться знову відгортати засипку крошкою, лутрасіл, висмикувати величезну кількість поливної каплі, копати ями так, щоб не розрубати основну трубку з водою