Наші і сусідські: робимо крапанки.


---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:13 ----------
Цитата:
Сообщение от иннуся
пропоную викладати ще й рецепти 
|
Нугат - рецепт давала вище, кремівка - ось
тут
Снікерс.
1 тісто: 4 яйця збити з 1 стак. цукру, додати 8 ст.л. води, 4 ст.л. олії, 2 стак. муки+2 ст.л. какао + 1 п. пор. до печива. Спекти 2 коржі.
2 тісто (лапша): 1/2 п. маргарини, 3 ст.л. сметани, 3-4 ст.л. цукру, 1 яйце, 1 ст.л. пор. до печива, муки скільки забере - тісто має бути як на макарони. Порізати тоненько, обкачати мукою, спекти. Я натирала на грубому терку і обвалювала мукою.
Маса: 1 б. згущонки вареної і 100 г масла - збити, додати 200 г смаженого арахісу і спечену лапшу.
Також зробити заварний крем.
На корж дати заварний крем, далі згущонку з арахісом, знову заварний і другий корж. Полити шоколадом.