Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!

Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! (http://www.sadiba.com.ua/forum/index.php)
-   Наши ландшафты (http://www.sadiba.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Сад Інни (Merina) з Івано-Франківська (http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=2267)

katina 06.02.2010 19:54

Сад Інни (Merina) з Івано-Франківська
 
Здоровенькі були :) . Хочу дещо розказати про свій сад.
http://picasaweb.google.ru/inna.negrych/EuhLsF02#
Площа ділянки біля 20 соток. Знаходиться вона біля самої річки (у прибережній зоні). Тому як такого родючого грунту тут не було – самий шутер. Спочатку була завезена жовта глина (20 см), потім родючий грунт (до 30 см, під газоном до 10 см). Де мали бути дерева (плодові і декоративні), викопувались ями. Організацією цих робіт займались батьки (це тривало 10 років).
Захоплення декоративним садом звичайно було не зразу. Планувала, часто змінювала, пересаджувала, мучила ті рослинки – я ж не професіонал, читала звичайно журнали. Спочатку садила тільки однорічники, бо хотіла все і одразу. Потім фанатично збирала декоративні дерева і кущі. Коли вже не було де їх садити, особливо дерева, перейшла на хвойні. А тепер хости і гейхери. Останні із егоїстичних інтересів – щоб менше було роботи, бо площа все-таки велика (хоч багато помагають мені мама і дочка). Погодьтесь, коли вони розростаються, вже ніде рости бур’янам. Зараз сад стало набагато легше доглядати. Однак, нажаль, таким чином, я практично витіснила красиво квітучі багаторічники (флокси,іриси, ромашки, хризантеми та ін.), бо вони потребують набагато більшого догляду, не кажучи про троянди.
В мене є також розарій. Оформлений у регулярному стилі. Посередині кована альтанка. Доріжки навхрест розбивають розарій на чотири боскети, обсаджені самшитом. Фотографій розарію ще не маю, бо нема чим хвалитись. А як подивилась на прекрасні троянди багатьох форумчан, то взагалі принишкла :shock: . Маю на цей рік багато планів, зокрема, виділити особливе місце для багаторічників, відповідально зайнятись трояндами :bye: .

Лелик 06.02.2010 20:28

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Спочатку прочитала ваше повідомлення, а вже потім почала рздивлятися світлини. І знаєте, у мене склалося враження, що ви дуже скромна людина! У вас дуже-дуже гарно :Bravo: :good: . Пішла роздивлятися більш детально... :wink: :)

Аленка 06.02.2010 20:48

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна, побродила по Вашему саду - впечатляет, все очень красиво и очень живописно. Видно как ухожены все растения, а просторные газончики.И беседка такая романтичная :good: Много интересных кустарников и деревьев - вот было бы здорово, если б фото подписали. Я у захватi!

Лозинка 06.02.2010 21:08

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна, у Вас так уютненько, столько разных сочетаний растений(по форме и цвету) :good: газон :good: и кажется,что ничего лишнего :Bravo: Молодец :good:

Викса 06.02.2010 21:29

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Ага, я тоже столько красивых решений подсмотрела...А если бы еще и с подписями... :roll:
Инна, спасибо, очень красиво у вас! :Rose:

dnd 06.02.2010 21:40

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
А какое все сочно-зеленое! Понятно, что это весна. Похоже, в этом саду всегда все ухожено. Очень понравился сад!

NataliK 06.02.2010 21:43

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна, спасибо, очень понравился ваш сад! Ухоженный, свежий, разнообразный! Красота! Рододендроны хороши! Как их зовут? :)

Динуля 06.02.2010 22:37

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Дуже гарно у вас.А можна подивитися фото вашої альтанки поближче ,бо хочу тех щось на кшталт такої.Може чоловік змилується та зробить.Прекрасний сад,молодці.

Марлена 06.02.2010 22:39

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инночка,а можно подписать фото, по-свободе :oops: Меня многое интересует,но может с подписями проще будет?

Олександр 06.02.2010 22:42

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Інна!!! Вітаю!!! У Вас прекрасний сад!!! А хостам-взагалі нема ціни!!!
Успіхів і процвітання Вам і Вашому саду! :Rose:
P.S. Велике прохання-попідписуйте фотографії!
:)

Марлена 06.02.2010 22:53

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна,хостам, вашим сколько годков? Роскошные. И все такое свежее,веселое. Почему-то вспоминается Чехия(навеяло). :)

ivanova 06.02.2010 22:59

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна, спасибо, с большим удовольствием погуляла по вашему саду. Очень красивый сад, с большим вкусом все подобрано и посажено. Особенно интересен тем, что кустарники и многолетники взрослые и сад представлен во всей красе.
Уважаемые коллеги-форумчане, здесь показаны не отдельные растения, а фрагменты посадок и миксбордеров. На каждой фотке несколько наименований, и хвойные, и хосты, и кустарники есть, а каждое фото не подпишешь, потому как придется перечислять все, что попало в кадр.
Может проще сделать, если какой фрагмент очень заинтересовал, то спросить, уважаемую хозяйку сада, что именно на данной фотографии зантересовало и как называется.

mira 06.02.2010 23:38

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Очень красиво!
Есть на кого равняться таким начинающим, как я!

katina 06.02.2010 23:49

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Я в житті не чула стільки схвальних відгуків. Я на сьомому небі :Yahoo!:

katina 06.02.2010 23:55

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Цитата:

Сообщение от Олександр
Велике прохання-попідписуйте фотографії!
:)

Приказ понял! :wink: Обов'язково підпишу!

toma 07.02.2010 01:20

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инночка,а это ваша дача,или дом,в котором проживаете постоянно?Очень-очень все красиво и гармонично,как сказала бы моя мама-ни дать-ни взять,всего в меру,все по- местам рассажено,ухожено.Инночка,так держать!

Фанатка 07.02.2010 03:07

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Такой уютный сад! Столько укромных уголков, где можно уединиться и позагорать, полистать журнальчик... И в бадминтон есть где разгуляться. А бассейн какой замечательный! И что это за акации сиреневые по его берегам? Где взяли, как называются?

mira 07.02.2010 12:53

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Кажись, то не акации... И наперстянка под вариегатным дереном? для поддержания цвета....
Класс!
Инна! Будем вас пытать с пристрастием! :)

Ирина X 07.02.2010 15:33

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Цитата:

Сообщение от Лелик
Спочатку прочитала ваше повідомлення, а вже потім почала рздивлятися світлини. І знаєте, у мене склалося враження, що ви дуже скромна людина! У вас дуже-дуже гарно :Bravo: :good: . Пішла роздивлятися більш детально... :wink: :)

Полностью поддерживаю - человек очень скромный и такой талантливый! Путешествовала по саду с удовольствием - и глаз любуется и сердце замирает, ухожено и любимо, это чувствуется! Так держать :good: и новые фотки просим :Rose:

Nova 07.02.2010 15:56

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Браво, katina :Bravo:
такое впечатление,что вы маститый ландшафный дизайнер :) ,так все по своим местам,такие интересные комбинации растений.Родики и хосты обалденные :good: :good: :good:

А на отдельном фото кустик вариегатный-это лабазник?

katina 09.02.2010 00:44

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Дуже дякую всім за підтримку. Дали ви мені завданнячко...... Фотографії свої якось підписала. Якщо щось не так, то робіть зауваження. Ще раз дякую.

katina 09.02.2010 00:54

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Цитата:

Сообщение от Фанатка
И что это за акации сиреневые по его берегам? Где взяли, как называются?

Це робінія щетинистоволосиста (Robinia hispida). Дуже рекомендую. Цвіте без перестанку. Але найкраще перше цвітіння, коли ще немає листя а всі гілки вкриті фіолетовими помпонами, навіть гілок не видно. Є схожі робінії, але вини вищі і цвітуть не так рясно. У цієї є особливість - гіски вкриті щетиною, схожою на густі колючки.
Те, що на фотографії - це 5% від тої що була. Повінь 2008 року знищила її.

Фанатка 09.02.2010 01:07

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Это что, этот чудесный сад попал под наводнение? Как же он выстоял и так чудесно сохранился?

Ореховая Соня 08.03.2010 03:37

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Инна, верба ползучая с фотографии http://picasaweb.google.ru/inna.negr...51042120058258 действительно склонна расползаться, или нет? Насколько она агрессивна?

Fleur 08.03.2010 09:05

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
katina, прекрасный сад. :good: Получила массу удовольствия от просмотра. Уверена, что не раз буду возвращаться к его просмотру,там так много интересных деталей и сочетаний увидела у вас. :Rose: Вы молодец! :Bravo:

katina 08.03.2010 15:08

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Цитата:

Сообщение от Ореховая Соня
Инна, верба ползучая с фотографии http://picasaweb.google.ru/inna.negr...51042120058258 действительно склонна расползаться, или нет? Насколько она агрессивна?

Як на мене цей сорт верби не є агресивним. Кореневої порослі немає. Але вона пускає довгі прути довжиною 70 см. Мені здається обрізкою можна це регулювати. Мені подобається вона.

katina 08.03.2010 15:11

Re: Сад Інни з Івано-Франківська
 
Людмила, дуже вдячна Вам за схвальний відзив.

Мелисса 02.03.2011 21:21

Інно, дуже дякую вам за прогулянку по Вашому садочку. Дуже мене зацікавила згадка про повінь (для мене теж актуально). Як рослини пережили її?

Merina 02.03.2011 21:37

Слава богу, не було великої шкоди для рослин (крім моральної). Але, як мені відомо, у Вас теж буває вода на діілянці - я Вам співчуваю - щось треба робити!!

Мелисса 02.03.2011 22:12

На щастя, вода не висока. Найчастіше тільки чавкає. І мені подобається розлив. тільки рослини треба підбирати стійкі проти заливання.
А як ваші японські клені пережили минулу зиму?


Текущее время: 15:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot