Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках!

Форум дачников Украины. Восстановим озоновый слой на 6-ти сотках! (http://www.sadiba.com.ua/forum/index.php)
-   Сады мира. Иллюстрации и впечатления (http://www.sadiba.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Троянди в садах Відня (http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?t=18574)

Lionel 15.08.2014 14:28

Троянди в садах Відня
 
Тут трішки пофотографував в основному штамби в двох садах Відня.
Погода протягом 2х тижнів жарило до 35 потім різко похолодання до 20-24 і дощі. Це друга хвиля цвітіння і одразу вдно хто є хто.

https://picasaweb.google.com/1130841...M32_dyP4p7kqQE

Gusenitsa 15.08.2014 17:45

Re: Троянди в садах Відня
 
Удивительно! Но есть розочки с ЧП... Это промахнулись или не обрабатывали?

Викса 15.08.2014 18:08

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от Gusenitsa (Сообщение 706963)
Удивительно! Но есть розочки с ЧП... Это промахнулись или не обрабатывали?

Это прямая иллюстрация того, что немецкие питомники пытаются дискредитировать чужие розы :D.
Вон Виктося съездила к какому-то Штробелю и уже который год называет розы Остина чуть ли не уродливыми :D.
Сергей тоже почему-то полагает, что немецкие розы обладают какими-то сверхкачествами :D.

Не удивлюсь, если розы с ЧП специально не обрабатывались или поливались на ночь, или с них не удаляли больные листья, а с немецких удалялись.
Ибо розы Кордеса в моем саду не здоровее остинок, но заметно проигрывают в шарме не только им (имхо).

Lionel 15.08.2014 18:21

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от Gusenitsa (Сообщение 706963)
Удивительно! Но есть розочки с ЧП... Это промахнулись или не обрабатывали?

Так куди ж без неї, вона є кругом, а тут особливо друга частина фотографій - Замок Шьонбрунн - таке враження що троянди ростуть собі та й ростуть. Я б не здивувався якщо там захисту не було ніякого.
Проте зверніть увагу на Альбу Меян, Сангерхаузен, Розаріум та майже нікому невідому троянду Медіаліс на штамбі...

Lionel 07.06.2015 17:47

Re: Троянди в садах Відня
 
Так вже сталося, що мусів їхати до Відня і поміж іншим відвідав знову розарій в фольксгартені та трояндовий парк в Бадені. Погода - жара до +35, і якщо в Відні є полив, то в Бадені все стоїть собі фактично без догляду, загризене "гризучими і сосучими", без поливу, тощо. А жаль - там класна колекція старовинних, порівняно багато Гшвіндта і є такі троянди Остіна, що я не чув і не бачив. Дещо вдалося навіть ну того ... втихаря.
Одним словом, кому цікаво - дивіться сюди.

Rowena 09.06.2015 22:16

Re: Троянди в садах Відня
 
Lionel, дуже дякую! :Rose:
Передивилася всі фото, надзвичайно цікаво! Дійсно є такі раритети!

Fleur 10.06.2015 09:03

Re: Троянди в садах Відня
 
Я тоже все пересмотрела, даже устала:D, так много материала. А ведь все это нужно было снять, а потом еще и загрузить:%) , чтобы мы посмотрели .Спасибо большое Lionel:Rose: Так приятно было, когда встречались сорта, которые уже есть у меня в саду, и очень многие понравились неизвестные для меня. Жаль, что не все розы с подписями названий.

Lionel 10.06.2015 18:35

Re: Троянди в садах Відня
 
Дякую за добре слово. Нажаль не всі були підписані на місці, я дещо дофоткував на табличках, дещо писав в блокнот, тому якщо цікава назва - пишіть біля фото комент, а я буду шукати назву.
З того що приглянулось мені:
рамблер Donau насправді синьо-голубий як і Blue for You.
Насправді вбивчий штамб троянди King Boreas - маловідомий рідкісний сорт, але бомба.
Peer Gynt - найбільша квітка що я бачив, більша як мої дві долоні, тобто десь 20-23 см діаметром.
Медіаліс того разу звичайний, але в нього ще будуть серпневі ульотні квіти як їжакувата жоржина.
Ну й Гшвіндти, особливо Grüss aus Teplitz та Forstermeister Heim , якщо вони такі морозостійкі, та ще й буде повторне хоч якесь, то на наших грунтах це буде бомба. Леопольда Ріттера вже показував Сашко - теж та сама опера.
Крім того класнюча стійка до жари, витка Florentina і сіро-кавова неболява незнайомка Cymbаlinе Остіна.

Lionel 10.06.2015 20:00

Re: Троянди в садах Відня
 
Та, ще мало не забув, ранні троянди Остіна листям і пагонами нагадують Кордеса і тд. Ще одна штучка поважних років Symphonie довго тримає квіти і "загорає" доволі гарними вишневими цяточками, часто такі речі виглядають не естетично, а тут дивиться дуже і навіть симпатично.

елена.п 10.06.2015 21:02

Re: Троянди в садах Відня
 
Сергей большое спасибо!.. труд проделан огромный, и море удовольствия от просмотра!!! а кто эта красавица ?...

Марлена 10.06.2015 21:18

Re: Троянди в садах Відня
 
Сергей, очень внимательно все пересмотрела. Действительно, очень ценный альбом, пойдет в закладки , буду еще пересматривать. Большое спасибо. Приятно знать, что мы в курсе таких интересных роз.
А King Boreas не похож ли на Elfe? Или более желтый?

Zavr 10.06.2015 21:36

Re: Троянди в садах Відня
 
В Вене был примерно в это же время, середина июня, в 90лохматом году. В Фольксгартене.

Много штамбовых роз, красиво да, особенного ничего не заметил. Правда, и садоводом тогда не был.

Решетки металлические понравились вокруг парка, они там правда королевские.Золото и медь. Ну или где-то так :D

Ну и газон. Нас водили экскурсоводы, человек 40 туристов на тропинке. А на газоне пара-тройка местных отдыхающих. Мы на них смотрим, они на на нас.

Lionel 10.06.2015 21:47

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от елена.п (Сообщение 795263)
Сергей большое спасибо!.. труд проделан огромный, и море удовольствия от просмотра!!! а кто эта красавица ?...

Це добре нам знайома Rokoko.

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

Цитата:

Сообщение от Марлена (Сообщение 795266)
А King Boreas не похож ли на Elfe? Или более желтый?

В нього трішки більше зеленувато-жовтого і квіти дрібніші, проте більш витончені, мають таку серединку як стровинні чайні типу Адама, надзвичайно добре тримає спеку.

Марлена 10.06.2015 22:16

Re: Троянди в садах Відня
 
Кстати, Elfe тоже у меня умопомрачительно красивый:D И цветы в основном квартированные. И сегодняшнее сумашедшее солнце вполне выдержал.

Olga Energizer 11.06.2015 09:50

Re: Троянди в садах Відня
 
Когда бываю в Вене специально встаю очень рано (5 минут на самокате/роликах) и в 5-30 утра я уже в саду - чтоб успеть к 9 к общим планам. Всегда вижу людей с фотоаппаратом в одной руке и блокнотом + пакетом для цветов в другой - это полный план - фото+коменнтарии на листе в пакет с ароматом/лепестками. Моя дочка живет неподалеку в новостройке и ее австрийская соседка утверждает что садовники никому не отказывают в черенках - говорит она так к ним приходит со списочком заранее и потом подходит спрашивает когда уже можно взять - у нее действительно череночный ящик возле дома.
я скажем так спокойна к розам - еще не доросла - у меня есть +/-10 - а это согласитесь - не в масштабах нашего форума - но этот сад я не пропускаю никогда, каждое утро, хотя он почти только розарий и как сад меня поразил совсем другой - но этот не пропускаю никогда. я безфотоаппаратный человек - так что - упс - смотрю чужие фото.(поразил сад во дворце принца наследника (не королевский) в Копенгагене)

Lionel 25.05.2017 19:37

Re: Троянди в садах Відня
 
Я запрошую Вас на прогулянку у Фольксгартен Відня. Холодна і волога погода того року додала інтриги, поміняла картину порівняно з минулим роком і показала нове обличчя тих, кого ніби давно знаєш. Саме в таку погоду запах троянд пронизує все навколо, палюче сонце не висушує і не розганяє його. Деякі з сортів проситиму у вигляді живців коли почнеться обрізка - тому діліться враженнями, зможу щось додати до списку. Приємного перегляду :Rose:.

irina s 25.05.2017 19:51

Re: Троянди в садах Відня
 
Фантастика! Что за абрикосовая роза сплошным массивом ? Интересно, к концу июня что-то будет цвести? Спасибо за прекрасный репортаж:Rose:

Lionel 25.05.2017 19:57

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от irina s (Сообщение 1044564)
Фантастика! Что за абрикосовая роза сплошным массивом ? Интересно, к концу июня что-то будет цвести? Спасибо за прекрасный репортаж:Rose:

Goldelse, цвітіння там є завжди, перше звичайно найкраще. Альбом буде поповнюватись. Крім того будуть репортажі з Бадена біля Відня(парк старовинних сортів), Майнау, Вестфаленпарку Дортмунда, Баден-Бадена (огляд тогорічних конкурсантів) і як встигну - зі Штайнфурта (дні троянд).

Lusenka 25.05.2017 20:29

Re: Троянди в садах Відня
 
:Bravo:він неймовірний! Дуже люблю цей сад, він завжди гарний, троянди радують і пізньої осені, але перше цвітіння дійсно неперевершене) Дякую:Rose:

Elly 26.05.2017 12:18

Re: Троянди в садах Відня
 
Сергей, фото 4-5 что за роза?

Сынуля 26.05.2017 12:34

Re: Троянди в садах Відня
 
А что за куст розы на 20 фотке? Было бы здорово, если бы фото были хотя бы пронумерованы. Или я не вижу:oops: Меня этот сад поразил даже в то время, когда цвели уже только отдельные розы!

Lionel 26.05.2017 20:33

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от Elly (Сообщение 1044839)
Сергей, фото 4-5 что за роза?

Нажаль не знаю, це щось з раннього Кордеса, типа бабуся Робусти і тд. Пелюстки тверді і хрумкі, на сонці не горітимуть. А колір і розтріпані краї - просто казка. Другий кандидат на "викрадення", першу білу витку дякуючи Fleur опізнали в іншій темі.
Щодо підписів - всі старі кущі не підписані, основна посадка зі штамбами - підписи є не всі, деякі точно напутані - тому якщо щось цікаво - просто дайте лінк на фото і я буду знати. Думаю мені вдасться випросити живців тому пишіть що кому цікаво - і на весну будуть окулянти.

Lionel 27.05.2017 20:48

Re: Троянди в садах Відня
 
Альбом Відня доповнено. Також перша частина прогулянки у Бадені під гаслом "Старовинні троянди під нападом Оленок і Ко". В Бадені цвітіння поки ще стримане, основні масиви в бутонах, проте оленки:evil:...

Elly 01.06.2017 16:37

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от Lionel (Сообщение 1045028)
Другий кандидат на "викрадення",

Красть, однозначно :D

Lionel 04.06.2017 11:15

Re: Троянди в садах Відня
 
Альбом Відня знову доповнено: спека і цвітіння рамблерів. Не міг стриматись і не викласти цвітіння Donau. Це один з двох рамблерів який ігнорує спалах МР, йому хоч би що. А колір, форма суцвіть і запах з медовими нотами - просто мрія. Також додав фото найбільш сонцестійких троянд і таки випросив живців, фактично те що хотів, тепер би дотримати їх до пересилки без втрат. Наступного тижня на нас чекає Боденське озеро і Майнау :roll:

http://i.piccy.info/i9/d7694914d1b3a...CN1923_240.jpg[/URL]

http://i.piccy.info/i9/ad2dbf19ad971...CN1891_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-06-04-08...80x240-r/i.gif

Lionel 22.05.2018 20:44

Re: Троянди в садах Відня
 
Сади Відня і Бадена (біля Відня) фото постійно оновлюються.

иннуся 23.05.2018 10:26

Re: Троянди в садах Відня
 
а де саме ці сади? буду 21.06 у відні.

Lusenka 23.05.2018 11:28

Re: Троянди в садах Відня
 
Цитата:

Сообщение от иннуся (Сообщение 1138104)
а де саме ці сади? буду 21.06 у відні.

перший сад, я так розумію, Фольксгартен. Якщо на Ринзі дивитись з площі Маріі-Терезії на Хофбург, то він зліва, навпроти Парламенту.

Lionel 23.05.2018 12:09

Re: Троянди в садах Відня
 
Саме так, або як орієнтир метро Ратхаус і від нього через дорогу. Ще троянди є в парку Шьонбрунна. До Бадена біля 20 хв регіопоіздом ходять 3 рази на годину там до Добхофпарку хвилин 10 15 пішки.


Текущее время: 23:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot