PDA

Просмотр полной версии : Астрологічні питання-відповіді та консультації


трохи снігу
11.03.2012, 22:08
відповідаю на запитання які мають відношення до астрології. будь-які. від "в яких числах краще висівати капусту" до "что жє будєт с родіной і с намі". :crazy:

мій улюблений розділ - астропсихологія. якщо вважаєте що питання надто особисте аби світити його тут - пишіть на dgafshsagsa@gmail.com

мій інтерес - відточувати свої знання та вміння )

садовник
11.03.2012, 23:07
відповідаю на запитання які мають відношення до астрології.
типа дослужились до магистра?:oops:
Перше пытання... када украина примкнёть к россее?:crazy:

трохи снігу
11.03.2012, 23:16
нє дождєтєсь!

політичні прогнози стосовно україни - цей рік буде дуже гарячим але влада не зміниться, янукович добуде свій перший президентський срок до кінця, тимошенко мала би вийти якимось чином з тюрми на протязі цієї весни але у виборах участі приймати не буде, шанс для неї з"явиться лише у 2015-му.

стосовно україни - у неї дуже нещасний гороскоп, момент проголошення незалежності був вибраний вкрай невдало. єдиний вихід, з точки зору астрології :crazy:, - перезаснування держави.

садовник
11.03.2012, 23:21
1.янукович добуде свій перший президентський срок до кінця2. перезаснування держави.
1.тобто будэ щэ и другый?:twisted:
2. шо опять?! перезагрузка втрэте?!!!:%)

VARIKA
11.03.2012, 23:21
Давайте я буду первой.
Как нужно задавать вопрос?
Меня интересует: в ближайшее время найду я работу или когда? В этом году? И будет ли она мне по душе?

садовник
11.03.2012, 23:26
да.. и на скока точны сии прогнозы? процент сбычи укажите плизз..:oops:

трохи снігу
11.03.2012, 23:26
Давайте я буду первой.
Как нужно задавать вопрос?
Меня интересует: в ближайшее время найду я работу или когда? В этом году? И будет ли она мне по душе?

з хорарами працювати я поки що не вмію ( крім пошуку загублених речей), так що залишається лише будувати гороскоп на точний час народження і "танцювати" якось від нього.

мені потрібна дата, точний час ( до години) і місце народження.

пишіть сюди: dgafshsagsa@gmail.com

VARIKA
11.03.2012, 23:28
Сейчас напишу.

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

з хорарами

это что?

садовник
11.03.2012, 23:30
это что?
так девачка...:twisted: не приставай к учёному астрологу!:cool:

трохи снігу
11.03.2012, 23:32
да.. и на скока точны сии прогнозы? процент сбычи укажите плизз..:oops:
стверджується що тимошенко вийде з тюрми "хоть чучєлом хоть тушкой" до кінця весни або на початку літа.

євро -2012 буде супроводжуватись дуже великим скандалами, аж до бойкоту окремими збірними.

чекати лишилося недовго, подивимось )

Ксана
11.03.2012, 23:33
По кармічним аспектам задавати питання можна? Потрібен сторонній погляд... не розумію деяких конфігурацій у натальній карті.:oops:

VARIKA
11.03.2012, 23:34
пишіть сюди: dgafshsagsa@gmail.com

Написала.

садовник
11.03.2012, 23:36
стверджується що тимошенко вийде з тюрми "хоть чучєлом хоть тушкой" до кінця весни або на початку літа.

євро -2012 буде супроводжуватись дуже великим скандалами, аж до бойкоту окремими збірними.

та мне это особо и нэ цикаво... я и без ЮВ проживу..а от евро тока одни промблемы у киевлян бу(пробки на дорогах и т.д)..
вызывает антиресс , кто бу после нынешнего главы? и на скока это точно...:crazy:

трохи снігу
11.03.2012, 23:40
это что?

основний принцип з якого виходить астрологія - "що нагорі те і внизу".

гороскоп будується на подію, будь-яку.

якщо він побудований на якись переломний історичний момент ( як ось проголошення незалежності україни чи інагурація президента) - це МУНДАННИЙ гороскоп.

на момент народження людини - НАТАЛЬНИЙ.

самий цікавий і суперечливий розділ астрології - це ХОРАРНІ гороскопи. вони будуються на момент задання якогось питання і повинні дати відповідь як тема питання буде розвиватися у майбутньому.

я дуже скептично ставився до хорарів але буквально позавчора і сьогодні вони допомогли знайти мені дві загублені речі :Bravo:

Nela
11.03.2012, 23:49
А що ви думаєте з цього прогнозу?
http://hvylya.org/interview/politics/20812-ilja-osadchuk-kak-stydno-bylo-prisutstvovat-kogda-amerikosy-smejalis-nad-bezgramotnostju-arbuzova.html
На мій погляд, Осадчук знов помиляється.

трохи снігу
12.03.2012, 00:03
А що ви думаєте з цього прогнозу?
http://hvylya.org/interview/politics/20812-ilja-osadchuk-kak-stydno-bylo-prisutstvovat-kogda-amerikosy-smejalis-nad-bezgramotnostju-arbuzova.html
На мій погляд, Осадчук знов помиляється.

янукович дуже швидко зрозумів що краще бути президентом в межигір"ї аніж малоросійським губернатором ) те що написано в статті по лінку - це лише побажання і фантазії московського політтехнолога. судячи з останніх заяв грищенка - продаватись по частинах вирішили китаю.

садовник
12.03.2012, 00:06
продаватись по частинах вирішили китаю.
кккак китаю?!!!!!!!!!!:shock::shock::shock: это ж жизни не хватить ихний язык учить?! 300 тыщ иероглифов!!!!!!!!!!:%):%):%):O:

трохи снігу
12.03.2012, 00:07
По кармічним аспектам задавати питання можна? Потрібен сторонній погляд... не розумію деяких конфігурацій у натальній карті.:oops:

можна. тут або на dgafshsagsa@gmail.com.

але астролог з мене ще зовсім юний )

Ксана
12.03.2012, 00:11
але астролог з мене ще зовсім юний )
В астрології інколи важливіша інтуіція ніж досвід...:oops: коли намагаєшся собі поставити діагноз важко бути об*єктивним... особливо в болючих питаннях. :D

трохи снігу
12.03.2012, 00:14
кккак китаю?!!!!!!!!!!:shock::shock::shock: это ж жизни не хватить ихний язык учить?! 300 тыщ иероглифов!!!!!!!!!!:%):%):%):O:

"..У найближчі роки Китай, посилюючи свою експансію на світовому ринку, із щедрістю цариці Цирцеї видаватиме кредити країнам, подібним Україні, під державні гарантії (розраховуючи на землю, сировинні та енергетичні ресурси, нові ринки), умови лібералізації торгівлі, інвестуватиме в купівлю наявних або створення нових виробництв у зарубіжних країнах. Останніми роками в українських вузах у рази збільшилася кількість китайських студентів на економічних, менеджерських спеціальностях. Невже китайські вузи готують керівників-економістів гірше, ніж українські? Навряд чи. Згідно зі світовими рейтингами вузів це не так. Тоді чиєю економікою вони збираються управляти?"


http://dt.ua/ECONOMICS/druga_hvilya_krizi_priyde_zi_shodu-98489.html

трохи снігу
13.03.2012, 15:34
окремий розділ, елективна астрологія, займається вибором найкращого часу для тих чи інших дій.

для рослин ( і усього пов'язаного з розтом та розвитком) найважливіший місяць.

кращі дні для висіву насіння у відкритий грунт - четвер та п'ятниця 26-27 квітня.

садовник
13.03.2012, 15:36
пасиб за ответ.. не думал, шо нужно бу стока:shock: читать!!!!

трохи снігу
13.03.2012, 15:38
пасиб за ответ.. не думал, шо нужно бу стока:shock: читать!!!!

:pardon:

afinna
13.03.2012, 15:45
тему убью)) если будет продолжаться политика)) провокаторов обвешу)) сами прогнозируйте чем))

трохи снігу
13.03.2012, 15:46
геополітика!

садовник
13.03.2012, 15:46
тему убью)) если будет продолжаться политика))
де политика?:shock:

елена.п
13.03.2012, 15:54
...а что говорят звезды о декабре 2012г?:D

садовник
13.03.2012, 15:57
.......выживим?
а кого выживать собралися?:twisted:

трохи снігу
13.03.2012, 16:30
...а что говорят звезды о декабре 2012г?:D

загально можна почитати, скажімо, тут (http://www.astrology-online.ru/goroskop_2012.shtml)

якщо цікавить Ваш особистий прогноз на цей місяць - напишіть мені на скриньку яка вказана у першому повідмленні теми, вкажіть свою дату народження і я скину графічний прогноз на майбутній грудень. для контролю - скину ще і прогноз за минулий місяць.

Ксана
13.03.2012, 16:35
...а что говорят звезды о декабре 2012г?:D
Ленуся, звезды говорят до декабря дожить надо... :D почему никого не интересует сентябрь, например... :oops: ... нам "конец света" даже ученые обещают :crazy:

садовник
13.03.2012, 16:55
... нам "конец света" даже ученые обещают :crazy:
а чии это учоныи и шо канкретно они грять?:oops:

трохи снігу
13.03.2012, 17:24
а чии это учоныи

британскіє! луна натолкнётся на зємную ось!

елена.п
13.03.2012, 17:28
:shock:...как это?...

трохи снігу
13.03.2012, 17:31
http://i.piccy.info/i7/d7194f070ee3caccc26bb86e1e4b0649/1-5-5677/39069961/2011_01_21_12_16_cs11129_vkontakte_ru_u3255630_7_x _97c1f761_240.jpg (http://piccy.info/view3/2746038/61922b66e6679ae913d80ad179e88cb2/)

трохи снігу
13.03.2012, 19:07
сьогодні пішов в банк переказувати гроші на картку, десять хвилин розбиралися чому комп'ютер не бажає приймати номер, невже неправильно записаний, прийшов додому і ще раз подивився - номер картки правильний але банк не той..

http://www.astromeridian.ru/art_nat_006.php

Ксана
13.03.2012, 19:14
а чии это учоныи и шо канкретно они грять?:oops:
Говорят осьо шо (http://earth-chronicles.ru/news/2012-02-29-18066) :D ... американские...
...ожидание смерти - хуже смерти :wink: ... чего об этом думать... чему бывать, того не миновать... давайте о чем-то позитивном и созидательном думать, например, в каком удивительном мире мы живем, о садах, о весне, о том, что в мире много добрых, хороших людей... :kiss:
из прочитанного сегодня понравилось :oops:
"Каждый катаклизм, каждое стихийное бедствие является следствием вашего несовершенного сознания. И вы пожинаете плоды вашего эгоизма и упрямства, Информационное поле человечества и информационное поле Земли очень тесно связаны и переплетены. Поэтому любая несовершенная мысль оказывает влияние на всю планету, обходя весь земной шар и вступая в резонанс с такими же несовершенными мыслями и чувствами.
Точно также мысли, обращенные к Благу, Добру, положительные мыслеформы и эмоции добавляют стабильности всей планете и способствуют выравниванию земной оси. Постарайтесь понять это. Куда направлено ваше внимание, туда течет ваша энергия. Ваша энергия течет туда, о чем вы думаете, течет туда, что вызывает ваш интерес. Одна некачественная мысль или чувство притягивает к себе точно такую же по вибрации. И через некоторое время образуется ураган, состоящий из негативной энергии, который через какое-то время проявляется на физическом плане в виде реальных ураганов и катаклизмов. Поэтому, тогда, когда вы внешне не проявляете никаких негативных реакций, а внутри вас присутствуют отрицательные мысли и чувства, то это точно так же разрушительно для Мира, как если бы вы бросали атомные бомбы!
Каждый из вас представляет собой источник Божественной Энергии для вашего физического мира. Вы сами выбираете, на что вам тратить дарованную вам Богом Энергию. Вы не можете не тратить эту энергию. Божественная Энергия поступает в вашу ауру из Божественного мира непрерывным потоком каждую минуту и каждую секунду вашего пребывания на Земле. И только от вас самих зависит, как вы распорядитесь этой Энергией..."
...прошу прощения за отступление от темы:oops:

елена.п
13.03.2012, 19:24
....а я не верю в этот бред:razz:

трохи снігу
13.03.2012, 19:32
....а я не верю в этот бред:razz:

гг. те що в ксани чи взагалі в астрологію? якщо в цитату вище - вона правильна по суті але надто патетична і розпливчаста по формі, на любителя. якщо в астрологію взагалі - скиньте мені Вашу дату народження - і я опишу основні Ваші психологічні характеристики. а якщо додасте ще і точний, до півгодини, час народження - будете знати і долю. хоча це супроводжуватиметься як мінімум легким шоком. а назад дороги вже не буде..

елена.п
13.03.2012, 19:44
...дякую Володимир,:D...хай вже,як буде,так i буде, а то, не доведи боже щось страшне узнаю ,тодi, точно життя закiчиться:D...

Ксана
13.03.2012, 20:21
А мене дуже цікавить... і не страшно... :razz:
Володя, скинула на пошту карту. :Rose: Особливо цікавлять ситуації 4, 6, 7, 10 домів і кармічні аспекти. Світить мені зміна місця проживаня і зміна роду діяльності?:oops:

Marta
13.03.2012, 20:34
А мені страшно, і тому страшенно цікавить.
А про долю одного провінційного театру можна дізнатися?

Ol'ga
13.03.2012, 20:34
сьогодні пішов в банк переказувати гроші на картку, десять хвилин розбиралися чому комп'ютер не бажає приймати номер, невже неправильно записаний, прийшов додому і ще раз подивився - номер картки правильний але банк не той..


I cкiльки вiн ще буде ретроградним?

трохи снігу
13.03.2012, 20:42
I cкiльки вiн ще буде ретроградним?

4 чи 5 квітня виходить з ретроградності.

пише що в цей час різко падає концетрація і увага, особливо в дітей, хотілося б, якщо це читають вчителі, пересвідчитися.

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

А мені страшно, і тому страшенно цікавить.
А про долю одного провінційного театру можно якось дізнатися?

в принципі я бачу лише один спосіб відповісти на це питання - подивитися на гороскоп людини на якій цей театр тримається. але потрібно знати не лише дату але і точний час та місце її народження.

якщо доля театру не зав"язана на долю однієї людини - тоді не знаю..

Marta
13.03.2012, 20:44
:sad: А тоді хоча би про мою долю в цьому театрі?.. :cry:

dnd
13.03.2012, 20:53
4 чи 5 квітня виходить з ретроградності
даты периодов.... (http://www.pozvezdam.com/mer.periody.htm)

трохи снігу
13.03.2012, 20:54
:sad: А тоді хоча би про мою долю в цьому театрі?.. :cry:

мені потрібна дата і точний, до години, час Вашого народження, без нього ніяк. якщо знаєте - пишіть на скриньку що вказана у першому повідомленні теми.

Marta
13.03.2012, 21:14
Ага. Дякую. Зараз спробую уточнити...

трохи снігу
14.03.2012, 13:45
авраам лінкольн був обраний в конгрес у 1846-му році.

джон кеннеді - у 1946-му.

лінкольн став президентом в 1860-му.

кеннеді у 1960-му.

прізвище секретаря лінкольна - кеннеді.

прізвище секретаря кеннеді - лінкольн.
в обох померли сини під час їхнього перебування на президентському посту. обидва були застрелені в п'ятницю у присутності дружин, причому секретарі обидвох просили не здійснювати їхніх останніх поїздок.

обидвох на посту президента змінили представники південих штатів з прізвищем джонсон.

ендрю джонсон народився 1808-го року.

ліндон джонсон - 1908-го.

вбивці президентів народилися в 1839-му та 1939-му.

обидва походили з південних штатів.

обидва були вбиті перед судовим процесом.

лінкольн був застрелений в театрі форда.

кеннеді - у автомобілі "лінкольн" який випускає корпорація форд

трохи снігу
25.03.2012, 11:14
десять днів назад я взявся відповідати на питання котрі мають стосунок до астрології на "фуршеті" в уютній жж-шечці

http://temainarod.ru/mar2012/t601013410.html#m601013410

трохи снігу
25.03.2012, 15:11
про ретроградний меркурій.

не можу пересвідчитись на власному досвіді чи справді ретроградний меркурій приводить до тупиковості розпочатих справ, але те що народжені в цей період люди метуть язиком як помелом - факт. перебрав знайомих балаболів - усі народились у час ретроградного меркурія.

Ксана
25.03.2012, 19:42
Чаще всего в описаниях ретроградного Меркурия в натальных картах, с точностью до наоборот...:pardon: это кармический показатель, интровертный Меркурий (нарушена коммуникабельность, может давать дефекты речи, сложно выражать словами свои мысли).

"Ретроградный Меркурий чаще всего обозначает развитые умственные способности. Если он находится перед Солнцем - это указывает на остроумие; "в лучах Солнца" - на сильнейший субъективизм; позади Солнца - на склонность к мистике, оккультным; сокровенным наукам, или на вокальный талант. Меркурий поврежденный может указывать на ум заурядный и на заметную неуравновешенность характера с частыми приступами лени, небрежности, нерадивости, или какие-либо умственные или речевые комплексы; на малые творческие способности, большие затруднения при принятии более или менее важных решений. ... Ретроградный Меркурий часто указывает на трудности в учебе, на отсутствие практичности, нервозность, нестабильность, на беспрерывную тягу к движению, неусидчивость, на весьма критичный ум и болезненную заботу о мелочах, о трудном приспосабливании к быстро меняющейся ситуации. Он заставляет учиться порядку, дисциплине, методичности, умению доделывать начатое до победного конца."


"В целом, ретро-планета в кармическом анализе - это указание на то, что человек в прошлом наработал значительный опыт по ее функции, возможно даже «вырвался вперед» по сравнению с другими планетами гороскопа. Но этот опыт оказался очень однобоким и не согласованным с общим направлением развития Духа. И теперь человек вынужден возвращаться к пройденному - это своего рода «работа над ошибками». Гороскоп описывает человека как структурную систему. И если ее элементы гипертрофированы или недоразвиты, то природа их корректирует к общему знаменателю."
из статьи о кармическом анализе натальной карты. (http://www.oculus.com.ua/stat.php?id=174)

Другие планеты в ретроградном движении (http://www.astrokot.kiev.ua/primer/prof_retro.htm)

О ретроградности
(http://www.astromeridian.ru/art_nat_001.php)
Немного о ретроградном Меркурии в житейских делах (http://www.pozvezdam.com/mer.retrograd.htm)

С юмором о ретроградности и директности можно прочесть у Рыжова " О том как ходют планеты" :oops:
Мне нравится астрологический анализ Подводного с его ступенями проработки... его книги очень люблю.:oops:

трохи снігу
26.03.2012, 00:15
з того що я бачу у дітей - найбільше псує мову меркурій в юпітеріанських знаках, рибах і стрільці.

в дорослих спалений меркурій дає суб'єктивність мовлення ( як от в мене) - все через "я", мушу перечитувати написане і викидати постійно це слово.

подводного поважаю але не ставлю на перше місце, сонце з меркурієм у мене в тільці, так що мого підходу характерний насамперед практицизм. а поскільки кілька місяців тому у мене пішла транзитна венера по натальному сонцю - дуже актуальною стала тема синастрій :crazy:, дарагана і читаю і слухаю постійно..

трохи снігу
01.04.2012, 21:13
вчора мав третю нагоду переконатись в дієвості хорарної астрології, і це знов був пошук загублених предметів.

на цей раз - пультів від телевізора і програвача :crazy:

програма мені сказала що загублений предмет зроблений з пластмаси і використовується він для управління іншими предметами. утретє підряд правильно.

хорарами я займатись навряд чи буду - занадто багато "але", а ось близько споріднену з ними елективну астрологію, - пошук найкращого часу для старту тих чи інших ініціатив, - почну тестувати на практиці вже в середу, хай лиш меркурій з ретроградності вийде..

VARIKA
01.04.2012, 22:57
а ось близько споріднену з ними елективну астрологію, - пошук найкращого часу для старту тих чи інших ініціатив, - почну тестувати на практиці вже в середу,
Да? Я вот планирую поездку-визит в ближайшее время. Вы мне можете сказать, когда оптимально ее совершить?

трохи снігу
01.04.2012, 23:13
Да? Я вот планирую поездку-визит в ближайшее время. Вы мне можете сказать, когда оптимально ее совершить?

не можу знайти Ваш е-мейл, напишіть, будь-ласка, мені ще раз на скриньку що у першому повідомлені цієї теми.

взагалі-то поїздки, у моєму розумінні, це не зовсім предмет елективної астрології, тому що розтягнуті у часі і просторі.

а цей розділ займається скоріш одномоментними ініціативами, типу вступу у шлюб, покупки, формальне відкриття бізнесу, оголошення війни :crazy:, час в який можна звернутися до якоїсь людини з якимось питанням і т.д.

поїздка - подивлюся прогресії та транзити.

VARIKA
01.04.2012, 23:19
написала

трохи снігу
01.04.2012, 23:35
дуже уважним ставленням до порад астролога в елективних справах прославився американський президент рональд рейган. наскільки я пам'ятаю, заява про вступ у виборчу гонку була зроблена пізно ввечері, після того як журналісти чекали 10 годин на неї, а інагурація відбулася на світанку :crazy:

зате тепер його оцінюють як чи не найуспішнішого президента в історії сша.

трохи снігу
15.04.2012, 23:20
жгу глаголом знову ось тут:

http://temainarod.ru/apr2012/t612342587.html#m612342587

Николай Иванович
16.04.2012, 00:10
Трохи снігу, а наскільки може бути точним гороскоп, якщо народження відомо з точністю +-година (від 5 до 7 ранку):pardon:
Я ще будучи студентов замовляв гороскоп у одного цікавого чоловіка - той за 2 місяці передав мені цілу купу списаних сторінок А4 з малозрозумілими картами, домами, якимись термінами - шкода що ключа для дешифровки не дав. Тож так і лежить той талмуд у портфелі під диваном :crazy:
Мене цікавить на даний момент питання чи варто розпочинати власну справу і змінювати вид діяльності :oops:

трохи снігу
16.04.2012, 00:21
напишіть мені на

dgafshsagsa@gmail.com

потрібні дати народження Ваших батьків, дата шлюбу, якщо були якісь важкі травми чи операції - і їх дати теж.

зараз всі розрахунки та інтерпретація натальної карти ( "гороскопу", - майже лайливе для людей котрі займаються астрологією слово :crazy:), робляться програмно, я лише зводжу докупи, на все про все потрібно хвилин 10-15.

Николай Иванович
16.04.2012, 00:49
Надіслав. Дата одруження потрібна батьків чи моя з дружиною?

трохи снігу
19.04.2012, 21:56
http://finastrology.narod.ru/lib/lib.htm

трохи снігу
10.06.2012, 17:53
я зайнявся на днях хорарною астрологією і вирішив що букмекерські контори створені спеціально для фінансування астрологів. позавчора я передбачив виграш бреді в пакьяо і німеччини у португалії.

сьогодні - ставлю на нічию в матчі ірландія-хорватія, причому успіху ( заб"ють гол або залишаться в більшості) першими досягнуть ірландці.

моя мета - десять правильних прогнозів підряд, після того понесу гроші до букмекерів )

Нина_И
11.06.2012, 00:29
Володимире, а давайте для чистоти експерименту ви будете прогнозувати рахунок напередодні

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:28 ----------



сьогодні - ставлю на нічию в матчі ірландія-хорватія, причому успіху ( заб"ють гол або залишаться в більшості) першими досягнуть ірландці.


А зараз 3-1. Правда, третій гол був забитий у свої ворота.

трохи снігу
11.06.2012, 00:37
вже не буду. задавати питання самому собі - неправильно. тим більше мало не з під примусу. питатися має хтось для кого відповідь є дуже важливою.

ось бреді-пакьяо - я справді вболівав за пакьяо і коли ідея подивится "на зорі" прийшла в голову - відчував цей момент мало не як осяяння. а сьогодні довго думав-думав і вирішив спитати себе про ірландія-хорватія, вирішивши що вболіваю за хорватів. а що до матчу італія-іспанія - не зміг навіть визначитись за кого вболіваю..

трохи снігу
16.08.2012, 13:29
вирішив відновити свою астрологічну активність на форумі.

мене можна питати про будь-що, улюблені теми - взаємовідносини, та профорієнтація.

тема якої я стараюся уникати - підтвердити батькам які в них унікальні та хороші діти )

мій акаунт на фейсбуку - xaverius.morshtyn

трохи снігу
18.08.2012, 11:25
мій рахунок у спортпрногнозі, до речі, - 11:2.

садовник
18.08.2012, 15:58
стосовно бойкоту - та сама іспанія обіцяла не грати в києві перед чивокунею але слова не дотримала :pardon:
.
аааааааааааааааа.... так прогноз строился на основе этого обещания?!!!:shock: а я думал, шо по звьёздам...:oops:

трохи снігу
18.08.2012, 20:01
я повністю поклався на констянтина дарагана :pardon:

його прогноз на 2012:

http://www.astrology-online.ru/goroskop_2012.shtml

а це на 2011:

http://www.astrology-online.ru/comments-01-01-2012.shtml

елена.п
18.08.2012, 23:25
... в его прогнозах, все слишком виртуально и размыто , такое может быть каждый год, и вообще всегда...не впечатляет...)))

трохи снігу
19.08.2012, 17:08
так прогноз строился на основе этого обещания?!!!:shock: а я думал, шо по звьёздам...:oops:
ну люля таки за гратами...хоч и в ликарни...:sad:

я ніколи не займався мунданною астрологією, але, наскільки розумію, дараган бере гороскоп держави україна ( вважаючи що вона "народилася" 24 серпня 1991-го в 17.59 місцевого часу в києві) а далі методами транзитів та прогресій намагається визначити загальні тенденції на найближчий час. можна ще, мабуть, використовувати соляр.

"на небі" є лише 10 основних планет :pardon:. задача астролога - спроектувати небесну динаміку на земні процеси.... в его прогнозах, все слишком виртуально и размыто , такое может быть каждый год, и вообще всегда...не впечатляет...)))

мунданна астрологія - невдячна, імхо, тема для демонстрації можливостей цієї дисципліни невіруючим. один і той самий стакан для одних напівповний а для інших - напівпорожній. я можу спробувати переконати Вас в дієвості астрології якщо Ви дасте мені дату народження людини котру добре знаєте, а я опишу її загальні психологічні характеристики.

( а знаючи ще і місце та точний час її народження - розповім про деталі біографії які й мама рідна не знає :crazy:)

трохи снігу
20.08.2012, 21:03
бажаючі можуть подивитися як виглядає хорарна астрологія в своєму самому екстремальному варіанті

http://www.ex.ua/view/15510714

трохи снігу
12.09.2012, 18:58
півроку тому Marta (http://www.sadiba.com.ua/forum/member.php?u=953) хотіла дізнатися що її чекає далі на роботі. в той час я займався майже виключно одним натальним аналізом і відповів що не готовий відповісти на її питання. а тепер зійшов в основному на одні спортпрогнози і що саме смішне - в мене усе виходить :crazy:

що таке хорарна астрологія - можете почитати тут:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F_% D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0 %B8%D1%8F

трохи снігу
21.09.2012, 16:41
про що питати астролога.

оскільки, як бачу, мало хто розуміє з якими питаннями звертаються до астролога і на що він в принципі може відповісти - вирішив провести коротенький лікбез.

отже, натальна астрологія займається долею народженного. будується натальна карта, яка є проекцію на площину положень небесних тіл на момент та місце народження. момент народження - це, як правило, момент першого крику. аналізуючи натальну карту астролог може сказати що з людиною може статися а що ні. взаємовідносини різного роду з іншими людьми, шлюб, кар"єра, еміграція, профорієнтація, гроші - це теми натального аналізу. статися з людиною може лише те що "прописано" в натальній карті. нема скажімо шлюбу - і всьо..:pardon:як би потому планети не збиралися над головою - шлюбу не буде.

методи прогнозу по натальній карті включають в себе дирекції, прогресії та транзити. але для якісного прогнозу по натальній карті потрібно точно знати, до хвилин, час народження, що не завжди можливо.

інший розділ астрології - хорарна астрологія, або астрологія запитань. теоретично астролог може знайти відповідь на будь-яке запитання що хвилює кверента ( того хто запитує). "чи виграє найближчий матч команда за яку я вболіваю?", "де шукати зниклого кота і чи знайдеться він взагалі?", "чи зраджує мені мій чоловік?" і т.д. проблема тут в іншому - в наш час астролог та кверент перебувають часто далеко одне від одного і я, скажімо, застосовувати в нас на форумі хорарну асторологію не беруся - ви відправили питання мені в 12.00 перебуваючи в києві, я прочитав його в 19.15 того ж дня в себе вдома - на які місце і час будувати карту? самі астрологи не можуть прийти до однозначної відповіді, сходяться що вона залежить від якостей самого астролога.

трохи снігу
23.09.2012, 14:54
інтерв"ю роберта хенда

http://www.urania.ru/vertical-menu/library/magazine/urania-articles/urania-articles_778.html

трохи снігу
16.10.2012, 21:49
люблю, знаєте, вести бесіди з тролями:

http://tema.livejournal.com/1252518.html?thread=682672806

Nela
21.01.2013, 01:58
Володимире, як ставитеся до цього?
Ключ к целительным силам растений (взгляд астролога). (http://www.kunpendelek.ru/library/astrology/west-astrology/key-healing/)

трохи снігу
21.01.2013, 16:40
років 300 тому кожен лікар був і астрологом, ці дисципліни були нерозривні. діагнози ставилися по декумбітурах, а прийом ліків, які були набагато слабшими ніж тепер, відбувався в точно розрахований астрологічними методами час.

http://www.kunpendelek.ru/library/astrology/west-astrology/key-healing/

трохи снігу
04.02.2013, 16:58
розбір прогнозів минулого року:

http://www.astrology-online.ru/comments-23-01-2013.shtml

стосовно "что же будєт с родіной і с намі" - якщо гороскоп україни 24-08-1991 14.59 по грінвічу, київ є діючим, то цікаві часи почнуться для нас як політичного організму в 2015-му році. тоді транзитний плутон вийде на асцендент.

трохи снігу
06.02.2013, 21:00
написав невеликий пост про мунданну карту совєцького союзу:

http://baleron.livejournal.com/5063.html

трохи снігу
15.07.2013, 10:28
часте запитання від скептиків - "чому в народжених одночасно може бути така різна доля?". і ось потрапили мені карти двійнят, дивіться самі:

http://forum.argo-school.ru/showthread.php?t=11399

мій нік на форумі арго - ксаверіюш морштин.

трохи снігу
18.12.2013, 01:33
мій блог: http://baleron.livejournal.com/

останнім часом написав багато цікавого про фігурантів нашої політичної сцени )