Вход

Просмотр полной версии : Тапенер або степлер для підв"язки . Рекомендації та відгуки .


Алла-садовница
10.02.2017, 17:06
Хочу придбати такий степлер . Ціни дуже різняться . Хотілося б знати -чи варто переплачувати ? Планую користуватися на винограді та малині .

Лозинка
10.02.2017, 17:14
Алла, у нас тапенер японский, вариант китайского и не рассматривали. Очень довольны, не работа, а сплошное удовольствие.:good: Применяли на клематисах и винограде.