PDA

Просмотр полной версии : Хрестини й іменини дітей


Николай Иванович
26.01.2015, 11:00
Виникла у нас проблема з хрещенням доні - священник вимагає дати інше ім'я при хрещенні, бо, мовляв, у дитини має бути ангел-хоронитель і день іменин. Ми, коли обирали ім'я, десь в інтернеті натрапили на календар імен і в ньому було наше ім'я - "Еллада" і іменини були в січні. А зараз знайти не можемо той календар. в інших його немає. У священника в святцях теж його нема.
Хто стикався з таким питанням і як робили в цьому випадку? Давали інше ім'я?

Angelique
26.01.2015, 11:05
Шукайте іншого священика)
А взагалі дайте при хрещенні два імені - те, яке хочете, і хресне (для Ангела-Хоронителя).
Ми два імені дали молодшому сину при хрещенні, хоча Максим є у святцях, і в свідоцтві про народження одне. А от з донею мали казус - священик не захотів хрестити подвійним іменем (Марія Ангеліна), бо!!! та-дам! "Марія - ім'я Матері Божої, тому з іншим не може поєднуватися". На жаль, я про це дізналася вже після хрещення, інакше не дала би йому охрестити.

Николай Иванович
26.01.2015, 11:23
Мені просто дивно, що є Елладська православна церква, а імені Еллада в православному календарі нема. Коли священнику сказали, що бачили це ім'я в якомусь календарі, той відповів, що йому треба знати в якому саме, бо ім'я може бути язичницьким. Хоча назва Еллада в Греції виникла вже за християнства і навряд чи може бути язичницькою, тим більше, щоб церкву так називали...
А взагалі за католицьким календарем ми народились на Женев'єви. Я пропонував дружині назвати подвійним ім'ям - Еллада-Женев'єва - щоб остаточно "винести мозок" священнику :razz:

Almargo
26.01.2015, 11:25
у нас была другая ситуация. Сына зовут Станислав, в честь моих польских бабушек-дедушек. Но этого имени нету в православных святках, а в католических есть. Батюшка, принимая ребенка, сказал - "Станем Бога славить", - и больше вопросов не было

Angelique
26.01.2015, 11:31
Ну, точно є Елла - нашу куму так звати. Про Елладу як ім'я не чула, але все може бути)

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

В інтернетах пишуть, що імені Еллада немає ні у православних, ні у католицьких святцях

Sveta
26.01.2015, 12:15
Коли хрестили старшого сина, поряд хрестили дівчинку Сніжану. ЇЇ записали, як Світлану.
А мене свого часу хрестили, як Фотінію:oops:.
Думаю, нічого страшного тут нема, інколи дітей спеціально при таїнстві хрестили під іншими іменами, щоб відвести від них лихо.

Sveta.R
26.01.2015, 12:54
А мене свого часу хрестили, як Фотінію:oops:.
Меня, когда крестили в 20 лет, батюшка назвал Фотиния. У сотрудницу дочку Жанну крестили как Варвара. А в январе 21 числа есть именины Елладия (http://lavra.ua/index.php?option=com_calendar&show=day&month=01&Itemid=90&day=21)

В ин-те женщина задала вопрос священнику
При рождении дали ребенку древнегреческое имя - Эллада. Каким именем лучше крестить ребёнка?
лучше этот вопрос обсудить с тем священником который и будет крестить, но на практике дают созвучное имя как вот например Елисавета

Gala081962
26.01.2015, 13:10
Моему сыну Егору при крещении батюшка дал имя Юрий. Потом где-то встречала информацию, что так и есть Егор-Юрий...

Gusenitsa
26.01.2015, 13:11
.... У священника в святцях теж його нема. ....
А Аврора в святцах есть? :oops: Собственно, Вам же нужна Утренняя заря...

Аврора - латинский перевод греческой Эллады - Утренней зари - именины 3 июля.
http://lopotun.ru/pages/imeniny-svyatcy

irina s
26.01.2015, 13:27
Моему сыну Егору при крещении батюшка дал имя Юрий. Потом где-то встречала информацию, что так и есть Егор-Юрий...
В древней Руси три современных имени : Егор, Юрий и Георгий были одним.:bye:

Fleur
26.01.2015, 13:30
Обычно, если в святцах имени нет, то крестят под именем того святого именины которого ближе всего к дате рождения ребенка.

Инесса
26.01.2015, 15:57
Меня тоже ,в свое время,крестили другим именем. Батюшка крестить Инной не захотел.И очень хорошо. Если вдруг (не дай Бог) кто-то пожелает плохое,то пролетит мимо. Меня это не коснется. А имя церковное всем говорить и не обязательно.

afinna
26.01.2015, 17:10
Потому что Инна это мужское имя)), в женских его не было, как и Римма и Пинна

Инесса
26.01.2015, 17:35
Потому что Инна это мужское имя


Знаю...и на характере отложилось(я так думаю)

Татьяна Тройни
27.01.2015, 13:57
Моему сыну Егору при крещении батюшка дал имя Юрий. Потом где-то встречала информацию, что так и есть Егор-Юрий...

мы крестили Егорку как Георгия. А невестке Яне при крещении дали имя Ангелина